Kontakt

Administration og ledelse

Backoffice

KaffeFair V/ FOKUS Folkeoplysning
CVR nr.: 25232593
Dannebrogsgade 43
9000 Aalborg
Telefon: 99 30 10 00

Direktør: Bjørn Salling
Telefon: 99 30 10 05 / 41 11 20 44
Email: salling@fokus-folkeoplysning.dk

Afdelingsdirektør: Charlotte Kragh
Mobil: 50 48 92 46
Email: charlotte@kaffefair.dk

Administrationsansvarlig: Lone Jacobsen
Telefon: 99 30 10 03
Email: lone@fokus-folkeoplysning.dk

Jobvejledere

Lotte Høst (Aalborg)
Telefon: 29 44 00 60
Email: lotte@kaffefair.dk

Frida Lund (Aarhus)
Telefon: 30 58 91 92
Email: frida@kaffefair.dk

Afdelinger

KaffeFair, konference
Sundheds- og kvartershuset, Fyrkildevej 1-7, 9220 Aalborg Øst
Telefon: 99 30 10 60
Køkkenleder: Hanne Wetterstrøm
Mobil: 30 35 67 22
Email: Hannem@kaffefair.dk
Ved reservation af mødelokaler i Sundhedshuset, henvises til Boligforeningen Himmerland.

KaffeFair, Kantine
Ældre og Handicap forvaltningen, Storemosevej 17,
9310 Vodskov (Hammerbakker)
Telefon: 99 30 10 40
Køkkenleder: Pia Østergaard 
Mobil: 30 35 64 04
Email: pia@kaffefair.dk

KaffeFair, Rymarken
Rymarken 2, 8210 Aarhus V
Telefon: 99 30 10 70
Køkkenleder: Frida Lund
Mobil: 30 58 91 92
Email: frida@kaffefair.dk

KaffeFair, E&P Huset i Gellerup
Dortesvej 37 b, 8220 Aarhus
Telefon: 51 64 70 11
Køkkenleder: Frida Lund
Mobil: 30 58 91 92
Email: frida@kaffefair.dk

Spisehuset Fair, Huset KBH
Rådhusstræde 13, 1466 København K 
Mobil: 40 12 36 66
Book bord her: https://sb.dinnerbooking.com/onlinebooking/1345/3?w=1
Email: info@spisehusetfair.dk 
Facebook: https://www.facebook.com/SPISEHUSETFAIR/?fref=ts